TC KİMLİK VEYA SOSYAL GÜVENLİK NOYA GÖRE KEY ÖDEMELERİ SORGULAMAKey ödemeleri sorgulamaKey ödemeleri sorgulama sitesi şu anda aktif. Key ödemeleri sorgulaması yapabilmek için tıklayın. Key ödemeleri sorgulaması ile ilgili tüm bilgileri bu sitede bulabilirsiniz. Sitede var ama ben yinede key ödemeleri ile ilgili birkaç kısa bilgi vereyim;

- KEY hak sahiplerinden T.C. Ziraat Bankası’nda hesabı bulunan ve bu hesabına ilişkin Bankkartı bulunanlar, T.C. Ziraat Bankası ATM’lerinden yukarıda belirtilen günleri beklemeden ilk günden itibaren key ödemelerini alabileceklerdir. Dolayısıyla bu key hak sahiplerinin 28/07/2007 gününden itibaren şubeler yerine, doğrudan T.C. Ziraat Bankası ATM’lerinden key ödemelerini almaları mümkün olabilecektir.

- T.C. Kimlik No ile yapılan key ödemeleri sorgulama sonucunda listede isimleri yer almaması Sosyal Güvenlik No ile yapılan key ödemeleri sorgulamasında T.C. Kimlik No’nun bulunmaması yada Konut Edindirme Yardımı key hak sahibi olduğunun ve key ödeme miktarının doğru olmadığının ileri sürülmesi halinde üç ay içinde öncelikle adlarına key ödemesi yapan kurumlara(çalışmış oldukları kurumlar) bu kurumlardan sonuç alınamaması durumunda ise Sosyal Güvenlik kurumlarına müracaat etmeleri gerekmektedir.

- T.C. Kimlik No ve Sosyal Güvenlik No ile yapılan sorgulama sonucunda çıkan ödeme miktarına key hak sahibinin itirazı olmaması durumunda, Hak Sahipleri key ödemelerini aşağıda belirtilen ödeme tarihleri tablosu doğrultusunda T.C. Ziraat Bankası şubelerinden T.C. Kimlik No ibraz ederek key ödemelerini alacaklardır. Kurumlar tarafından T.C. Kimlik No bildirilmeyen key hak sahiplerine key ödemeleri yapılamayacaktır. Bireysel key ödemesi için T.C. Ziraat Bankası Şubelerine başvuran key hak sahiplerinin T.C. Kimlik No ile birlikte Nüfus Cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport ile başvuru yapmaları gerekmektedir. Sosyal Güvenlik No ile key ödemeleri yapılmayacaktır.

Ben key ödemeleri almadığım için key ödemeleri konusunda pek bilgim yok. Fakat siteden önemli gördüğüm şeyleri yinede kopyalayım dedim. Malum site çökebiliyor yoğun ilgiden dolayı. O yüzden key ödemeleri ile ilgili bazı bilgilere buradan ulaşabilin istedim. Hepinize kolay gelsin bu key ödemeleri konusunda..


KEY ÖDEMELERİ TC KİMLİK VEYA SOSYAL GÜVENLİK NOYA GÖRE SORGULAMA
http://www.keyodemeleri.com/index.php

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !